Edebiyat Kitapları

Gökbörü ve Türk’ün Ulu Atası Oğuz Kağan – Gökbörü Serisi 1. Kitap pdf indir

Gökbörü ve Türk’ün Ulu Atası Oğuz Kağan – Gökbörü Serisi 1. Kitap pdf indir, kitap özetleri sitemizde Tarihi Romanlar türünde çıkarılan Gökbörü ve Türk’ün Ulu Atası Oğuz Kağan – Gökbörü Serisi 1. Kitap kitabını paylaştık. 366 sayfadan oluşan Gökbörü ve Türk’ün Ulu Atası Oğuz Kağan – Gökbörü Serisi 1. Kitap kitabının yazarı ise Ayça Mutlucan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Gökbörü ve Türk’ün Ulu Atası Oğuz Kağan – Gökbörü Serisi 1. Kitap oku indir. Gökbörü ve Türk’ün Ulu Atası Oğuz Kağan – Gökbörü Serisi 1. Kitap pdf indir yandex, Gökbörü ve Türk’ün Ulu Atası Oğuz Kağan – Gökbörü Serisi 1. Kitap pdf indir idefix, Gökbörü ve Türk’ün Ulu Atası Oğuz Kağan – Gökbörü Serisi 1. Kitap PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Gökbörü ve Türk’ün Ulu Atası Oğuz Kağan – Gökbörü Serisi 1. Kitap Pdf indir

Gökbörü ve Türk’ün Ulu Atası Oğuz Kağan – Gökbörü Serisi 1. Kitap Kısa Özet

“Güneyden bir ışık düştü ve içinden gök yeleli bir börü çıktı.”
Türklerin büyük atası Oğuz Kağan, hükümdarlığının ilk senelerında; av sırasında bir kurt sürüsünün içinde büyümüş, Gökbörü adını verdiği ufak bir kızı evlatlık alır.

Yıllar sonra Mete Han adıyla da bilinen Oğuz Kağan, bu kızın, sahip olduğu güçler aracılığıyla cihan devleti kurmayı başarır.

Bu kitabın sayfalarında 8000 yıl öncesine gidip tarih öncesi halklar ile tanışacak; Oğuz Kağan ve halkının günümüz insanına ve medeniyetine bıraktığı izleri göreceksin.

Bu romanla Antik Anadolu, Mezopotamya, Slav, Mısır, Amerikan Yerlisi hatta Çin, Kore ve Japon halklarının atalarını tanıyacaksın.

İtbarak gibi korkunç canavarlarla yapılan savaşta yüreğin heyecanla çarpacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu