İnceleme

Geri Dönüşüm Ülkesi pdf oku indir

Geri Dönüşüm Ülkesi pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Geri Dönüşüm Ülkesi kitabını paylaştık. 48 sayfadan oluşan Geri Dönüşüm Ülkesi kitabının yazarı ise Meryem Ermeydan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Geri Dönüşüm Ülkesi oku indir. Geri Dönüşüm Ülkesi pdf indir yandex, Geri Dönüşüm Ülkesi pdf indir idefix, Geri Dönüşüm Ülkesi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Geri Dönüşüm Ülkesi Pdf indir

Geri Dönüşüm Ülkesi Kısa Özet

Meryem Ermeydan’ın masalsı öyküsü ile Merve Atılgan’ın büyülü çizimleri bir araya geliyor! Aykız’ın heyecanlı hikâyesine ortak olan tüm çocuklar, bunun yanı sıra çevre ve geri dönüşüm bilinci kazanacaklar.

Bir zamanlar Geri Dönüşüm Ülkesi’nde Aykız adında bir *sıvı yağ* yaşarmış. Aykız güneş kadar göz alıcı, su gibi berrakmış. Ülkesindeki bireylerin çevreye karşı duyarsızlığı sebebiyle atık yağ olarak sokakta bir başına kalmış. Üstelik doğanın kendisi bile ona kucak açmamış.Tam her şey çıkmaza girdi derken Aksakallı yaşlı bir bilge ile karşılaşan Aykız`ın geri dönüşüm masalı işte böyle başlamış.

Acaba Aykız’ın masalı nasıl bir sonuca ulaşmış?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu