Edebiyat Kitapları

Gelincik Düşü pdf indir

Gelincik Düşü pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Gelincik Düşü kitabını paylaştık. 144 sayfadan oluşan Gelincik Düşü kitabının yazarı ise Seçil Oğuz‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Gelincik Düşü oku indir. Gelincik Düşü pdf indir yandex, Gelincik Düşü pdf indir idefix, Gelincik Düşü PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Gelincik Düşü Pdf indir

Gelincik Düşü Kısa Özet

Gözü yaşlı bir ülkenin, güneyine kıvrılmış bir semtte bunları yazarken, ertelediğim anlar oldu. Sümbül kokusu sinmiş sokaklarda, ellerim ceplerimde yürümeyi özledim örneğin. Şarkılar mırıldanarak yürümeye gidiyorum. Öyküler takılacak ayağıma biliyorum. Yeni isimler girecek yaşamıma. Yeni yüzler… Yeni anıları ile birlikte. Ben ise, yeni sayfalara yazmaya başlayacağım. Uzaklara dalan gözlerimin, ufka çizdiği düşleri anlatacağım. Yazmak bundan dolayı iyi geliyor.

Gönül çekmecesinde biriken izlerin, şiire dönüştüğü vakitlerde, o sayfaların birer dost olduğunu anladığınızda, yazmak nefes almak gibi geliyor. Üçüncü kitabım, *Gelincik Düşü’’ şirazesi dağılan günlerimin uzun gölgesidir. Aslı bende saklı olan suretini, anlatacak heceler bulamadım. Ellerimdeki mürekkep izlerine benzemiyor, hayattaki izler. Sadece yaşanıyor. Bunların hepsini anlatmaya kalkmak meşakkatli iş. Bundan dolayı çoğu kez şu cümleyi kullanırız ya; yazsam roman olur. Yazılmıyor işte her şey…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu