Edebiyat Kitapları

Gecede Saklı Yalnız Aşklar pdf indir

Gecede Saklı Yalnız Aşklar pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Gecede Saklı Yalnız Aşklar kitabını paylaştık. 272 sayfadan oluşan Gecede Saklı Yalnız Aşklar kitabının yazarı ise Adil Yıldırım‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Gecede Saklı Yalnız Aşklar oku indir. Gecede Saklı Yalnız Aşklar pdf indir yandex, Gecede Saklı Yalnız Aşklar pdf indir idefix, Gecede Saklı Yalnız Aşklar PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Gecede Saklı Yalnız Aşklar Pdf indir

Gecede Saklı Yalnız Aşklar Kısa Özet

Başarılı bir iş insanı olan Bora, çalıştığı şirketin Roma ofisine transfer olur. Bu transfer aslında içinde bir kaçışı da barındırır. Roma’da yaşamına giren kadınlarla mutlu olduğu yanılgısına düştüğü bir zamanda, İstanbul’dan, âşık olduğu ve kaçtığı kadından sürpriz bir mektup alır. Mektubu okuduktan sonra yaşamını sorgulamaya başlayan Bora’nın, hedonist yaşam algısı kökünden sarsılır.

Gecede Saklı Yalnız Aşklar, felsefesi *anı yaşa* olan genç ve başarılı bir adamın kendi ruhunun derinliklerine yaptığı bir yolculuğun hikâyesi.

*Karmaşa bilinmezlerle doludur ve içgüdüsel olarak hepimiz için heyecan vericidir ama basitlik bir sabun köpüğü gibidir. Ne değerini biliriz ne de yok olup gittiğinde onu umursarız. Oysa bu evrenin en gizemli mesajlarından biridir, en huzur verici olanın kendini hiç belli etmeden çekip gitmesi. Onun farkına bile varmamızı engelleyen bir sessizliğe sahip, çekingen ve önemsiz görünür.*

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu