Tarih Kitapları

Fırtınadaki Kirpi pdf indir

Fırtınadaki Kirpi pdf indir, kitap özetleri sitemizde Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan Fırtınadaki Kirpi kitabını paylaştık. 324 sayfadan oluşan Fırtınadaki Kirpi kitabının yazarı ise Stephen Jay Gould‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Fırtınadaki Kirpi oku indir. Fırtınadaki Kirpi pdf indir yandex, Fırtınadaki Kirpi pdf indir idefix, Fırtınadaki Kirpi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Fırtınadaki Kirpi Pdf indir

Fırtınadaki Kirpi Kısa Özet

Fırtınada Bir Kirpi`de, Stephen Jay Gould evrim kuramı, jeoloji, biyolojik belirlenimcilik, sosyobiyoloji vb. konularda yazılmış kitapları değerlendiriyor, bu alanlarla alakalı genel çerçeveyi çizip, kendisinin de dahil olduğu bilimsel tartışmaları, kendi aracılığıyla göru?ndu?ğu? şekiliyle ilgimize sunuyor.

“Tilki çok şey bilir, ama kirpi bir tek büyük şeyi bilir.”
Arkhilokhos

“Hiç kimse Darwin ve evrim ile ilgili Stephen Jay Gould`un bildiğinden daha fazlasını bilemez. Hiç kimse bu konular ile ilgili Stephen Jay Gould`un yazdığından daha anlaşılır yazamaz. Hiç kimse bu alanın kaba saba veya o kadar belirgin olmayan safsatalarıyla başetmek için Stephen Gould`dan daha donanımlı olamaz. Bu derleme bunun ispatıdır.”
Isaac Asimov

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu