Edebiyat Kitapları

Fener Bekçisi pdf indir

Fener Bekçisi pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Fener Bekçisi kitabını paylaştık. 181 sayfadan oluşan Fener Bekçisi kitabının yazarı ise Jeanette Winterson‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Fener Bekçisi oku indir. Fener Bekçisi pdf indir yandex, Fener Bekçisi pdf indir idefix, Fener Bekçisi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Fener Bekçisi Pdf indir

Fener Bekçisi Kısa Özet

Mutlu olmayı beklemiyorum. Aşkı çözüm veya yanıt olarak düşünmüyorum. Aşkı doğanın bir gücü olarak düşünüyorum; güneş kadar kuvvetli, gerekli, gayrişahsi, devasa ve imkânsız bir şey olarak; ısıttığı gibi kavuran, kuruttuğu gibi hayat veren…

Jeanette Winterson, bu kez sevginin, merhametin ve bağlılığın izinde İskoçya`nın uzak ve yalıtılmış bir kıyı kasabasına taşıyor okuru. Eski deniz fenerinin sıradışı bekçisinin dilinde, dün ve bugün birbirine açılan eşsiz öykülere dönüşürken hayal kırıklığı ve çaresizlikler de baş gösterecek ama aşk, her koşulda galip gelecektir.

Fener Bekçisi`nde hikâyeler kadar arayışlar da iç içe geçer, geçmiş ve gelecek aşıl ır; çünkü, mutlu veya mutsuz, hikâyelerin bir sonu yoktur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu