Tarih Kitapları

Farklı Ama Bir Arada pdf indir

Farklı Ama Bir Arada pdf indir, kitap özetleri sitemizde Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan Farklı Ama Bir Arada kitabını paylaştık. 368 sayfadan oluşan Farklı Ama Bir Arada kitabının yazarı ise Abdullah Saydam‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Farklı Ama Bir Arada oku indir. Farklı Ama Bir Arada pdf indir yandex, Farklı Ama Bir Arada pdf indir idefix, Farklı Ama Bir Arada PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Farklı Ama Bir Arada Pdf indir

Farklı Ama Bir Arada Kısa Özet

Akademik çalışmalarım sürecinde Trabzon’a olan minnet borcunu ödemek için bölgenin tarihine yönelik çeşitli araştırmalar yaptım. Lakin uzun zamana yayılan ve değişik dergilerde bulunan bu makalelerin derli toplu biçimde okuyucuya sunulması öteden beri hem akademisyenler hem de Trabzonlu dostlar aracılığıyla talep edilmekteydi. Bu eser ile söz konusu isteklerin yerine getirilmesi olabilecek olacaktır.

Elinizdeki kitap, Trabzon ile alakalı yaptığım çalışmaların kısmen de olsa yeniden gözdengeçirilerek düzenlenmiş halinden buluşmaktedir. Bazı bölümlerde bibliyografik güncellemeler yapıldığı gibi, mükerrer ifadelerin oluşmaması için önceden yayımlanmış makalelerdeki bilgiler yeniden gözden geçirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu