İnceleme

Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı pdf indir

Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı kitabını paylaştık. 16 sayfadan oluşan Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı kitabının yazarı ise Miyase Sertbarut‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı oku indir. Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı pdf indir yandex, Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı pdf indir idefix, Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı Pdf indir

Emre ile Cemre 1 – Okuma Bayramı Kısa Özet

Emre ile Cemre iki iyi arkadaş. Arkadaş can demek; arkadaş heyecan, güven demek. Peki ya macera? Bir bakmışsınız Emre ile Cemre kalabalık bir düğünde, bir bakmışsınız bahçedeki korkuluğun peşinde. Gün gelmiş başbakan olmuşlar, gün gelmiş kedili takvim yapmışlar…

Her kitapta çiçeği burnunda bir maceraya atılıp değişik bir sorumluluk üstlenen Emre ile Cemre`ye göre hayat türlü keşiflerle dolu. Tabii, yarattıkları bu renkli dünya çapında sevgi, saygı, yardımlaşma, paylaşma gibi değerleri unutmamaları koşuluyla…

Çocuk ve gençlik yazınımızın bol ödüllü yazarlarından Miyase Sertbarut imzalı 10 kitaplık *Emre ile Cemre* ilk okuma serisi, akıcı metni ve gündelik hayattan seçtiği konularıyla ilk okuma çağındaki çocuklara keyifli bir kitaplarla tanışma deneyimi vadediyor.

Tekli veya özel kutulu setiyle okurlarla buluşan Emre ile Cemre’nin maceraları ilk 5 kitapta 16, diğer 5 kitapta ise 24 sayfadan oluşuyor. Serinin 1’den 10’a numaralandırılan her kitabında bulunan kelime sayısı 500’den 2000’e uzanan kademeli bir artış göstererek, öğrencilere bütün bir eğitim yılına yayılabilecek değişiklikte bir okuma etkinliği sunuyor.

Okumayı söken birinci sınıf öğrencilerine manalı bir armağan alternatifi olarak da düşünülebilecek bu özel kutulu sette bulunan kitapları, sıra sıra de almak olabilecek.

Duysal Tuncer ile Nurdan Demir’in renkli çizimleriyle hayat verdikleri *Emre ile Cemre* ilk okuma serisi, kitapların büyülü dünyasına merhaba diyen ufak okurları keşiflerle dolu çiçeği burnunda maceralara sürüklüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu