Edebiyat Kitapları

Emma Bez Ciltli pdf indir

Emma Bez Ciltli pdf indir, kitap özetleri sitemizde İngiliz Edebiyatı türünde çıkarılan Emma Bez Ciltli kitabını paylaştık. 574 sayfadan oluşan Emma Bez Ciltli kitabının yazarı ise Jane Austen‘dır. Ciltli kapağa sahip olan Emma Bez Ciltli oku indir. Emma Bez Ciltli pdf indir yandex, Emma Bez Ciltli pdf indir idefix, Emma Bez Ciltli PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Emma Bez Ciltli Pdf indir

Emma Bez Ciltli Kısa Özet

Emma Woodhouse hem akıllı hem zengin hem de güzel bir hanımefendidir. Bu kadar olumlu özelliğinin yanında başkalarının gönül işlerine burnunu sokmak gibi kötü bir huyu da mevcuttur. Mürebbiyesi onun aracılığıyla evlenip yanlarından ayrılınca kendini iyice çöpçatanlık işine kaptırır ve yeni tanıştığı, genç ve naif Harriet’e uygun bir eş bulma girişiminde bulunur. Titizlikle yaptığı planlara rağmen başına umulmadık işler açacak, aşk ile ilgili aslında hiçbir şey bilmediğini fark edecektir.

İngiltere’deki sınıfsal ayrımları, sosyal ilişkileri, zenginlik ve yoksulluk olgularını nükteli bir dille irdeleyen, Jane Austen’ın ölmeden önce yazdığı son romanı olan bu eseri Çiğdem Öztekin’in özenli çevirisiyle paylaşmak istedik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu