Edebiyat Kitapları

Emanet Kalp pdf oku indir

Emanet Kalp pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Emanet Kalp kitabını paylaştık. 176 sayfadan oluşan Emanet Kalp kitabının yazarı ise Gökçen Orhan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Emanet Kalp oku indir. Emanet Kalp pdf indir yandex, Emanet Kalp pdf indir idefix, Emanet Kalp PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Emanet Kalp Pdf indir

Emanet Kalp Kısa Özet

*Sakin olun, her şey yolunda. Artık yeni bir kalbiniz var.*

Hayatının yeni dönemine bu kelimeleri işiterek başladı Ömer. Gece yarısı şehrin diğer ucundaki bir eve düşen haber, getirdiği büyük acılarla birlikte, başka hayatlara umudu taşıyordu. Kalbin atmaya başladığı ilk an gibi, en başından bu yana sarmaş dolaş olan ikilik o gece de hüküm sürüyordu: keder ve sevinç, kayıp ve kazanç, bitiş ve başlangıç, düğün ve cenaze.

Kalp ve Damar Cerrahı Profesör Doktor Gökçen Orhan’ın, uzun senelerın tecrübesi ve birikimiyle kaleme aldığı Emanet Kalp; yapılan her organ bağışının nasıl da tükenen çarelerin, yeşeren hayatlara vesile olduğunun hikâyesi. Her satırıyla yaşamın bize bağışlanmış büyük bir armağan olduğunu anımsatıyor. Ve her şey tamamlandığında bu kez armağan sunma sırasının belki de bizlere geldiğinin…

Bir hikâyeyi yalnızca sözcükler anlatmaz. Sadece kalplerimizin hissettiği, söze dökülemeyen anlamlar mevcuttur.

Yeni bir kalp? Peki kendi kalbim nerede? Beni yarı yolda bırakan, artık vücuduma yetmeyen kalbim… Ona ne oldu? Şimdi *uyum sağladı* adı verilen bu kalp kimin?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu