Tarih Kitapları

Elitlerin Tanrısı pdf indir

Elitlerin Tanrısı pdf indir, kitap özetleri sitemizde Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan Elitlerin Tanrısı kitabını paylaştık. 476 sayfadan oluşan Elitlerin Tanrısı kitabının yazarı ise Şeref Mercan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Elitlerin Tanrısı oku indir. Elitlerin Tanrısı pdf indir yandex, Elitlerin Tanrısı pdf indir idefix, Elitlerin Tanrısı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Elitlerin Tanrısı Pdf indir

Elitlerin Tanrısı Kısa Özet

Satürn/Satan/Şeytan/Lucifer veya Baphomet görsel medya ile insanları kitapta bol bol emsallari verilen yalanlarla dolu bir dünya çapında yaşatan *Elit Azınlık*ın tanrısıdır!

– Zamanla bu gelenek, Nimrod ve oğlu Tammuz`un Kabil`in İlahi Soyu Lucifer`den geldiği hipotezine dayanarak Babil`in Gizemli Dini *The Mystery Religion of Babylon* olarak bütün dünyaya yayılır ve kitap boyunca göreceğimiz gibi, Avrupa Birliği, Vatikan, Masonluk, Hollywood gibi kurum ve gizli örgütlerin din felsefesini oluşturarak günümüze kadar gelir. Hemen hemen her büyük şehirde bulunan dikilitaşlar (Obelisk), bütün ezoterik örgütlerin ana felsefesi olan *cinsel ilişki*yi temsil eden birer anıttır! Orgazm olmayı öğreterek Havva`yı kandıran `yılan`ın ezoterik manası -Sacred Gnosis-Kutsal Bilgi – binlerce yıl geriye gider.

– Satanik (Cain-Kabil) soydan gelenlerin içinde günümüz dünyasının *en saygın (!) elitleri* de mevcuttur ve bu *seçkin grup*, size çok garip gelecek ama erkek çocuklarını kız olarak, kız çocuklarını da erkek olarak büyütürler (Transformation) ve onların inanç sisteminde doğal olan (Baphomet) budur! Hollywood yıldızlarının ve mankenlerin büyük çoğunluğu çift cinsiyetli yahut cinsiyetini değiştirmiştir.

– Mel Gibson, Corey Feldman, Yüzüklerin Efendisi filminin çocuk yıldızı Elijah Wood, Hollywood`un pedofil (ufak çocuklara düşkün sapık) kaynadığını ve satanik ritüellere katılmayanların piyasadan silindiğini ekranlarda anlattılar.

– Abraxas (Şeytan) başkanlığındaki arkhonlar/cinler tamamen sahte bir görüntüden oluşan bir dünya ile insanları yönlendirmekte, bizlerin enerji kaynağı yiyecek/içecekler iken onlar bireylerin olumsuz/negatif enerjisiyle beslenmektedirler.

– Bugün bütün dünya Süleyman Tapınağı`nın yeri olarak şu anda Kubbet-üs Sahra`nın ve El-Aksa Camisi`nin bulunduğu Tapınak Tepesi`ni (Temple Mount) kabul eder ama bu bir aldatmacadır, çünkü tapınağın asıl yeri Ophel Tepesi`dir.

– Hz. Süleyman öldükten sonra İbraniler tek tanrıya inananlar ve çok tanrıya inananlar olarak ikiye bölünmüştür. Hz. İsa nasıl bir Tanrı`ya dönüştürüldü?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu