Edebiyat Kitapları

Elebaşı pdf indir

Elebaşı pdf indir, kitap özetleri sitemizde Biyografik ve Otobiyografik Kitaplar türünde çıkarılan Elebaşı kitabını paylaştık. 264 sayfadan oluşan Elebaşı kitabının yazarı ise Alan Feuer‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Elebaşı oku indir. Elebaşı pdf indir yandex, Elebaşı pdf indir idefix, Elebaşı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Elebaşı Pdf indir

Elebaşı Kısa Özet

Sinaloa uyuşturucu kartelinin önderi Joaquín “El Chapo” Guzmán dünyanın en tehlikeli suçlularından biriydi. İktidar yolundaki kuvvetli yükselişi, gaddarlığı, çekiciliği, lüks düşkünlüğü, kılık değiştirme tutkusu, birden fazla zorlu hapishaneden kaçması, Sean Penn’le beklenmedik karşılaşmaları… Bu ve benzeri olaylar, onu dünyanın en ünlü kanun kaçaklarından biri haline getirmişti. Lakin uzun seneler süren bir operasyonun sonunda ABD ve Meksika güvenlik güçleri aracılığıyla yakalanıp yargılandı.

Elebaşı, El Chapo`nun mütevazı yaşamından Brooklyn adliyesindeki mahkûmiyetine kadar süren epik bir hikâye.

New York Times muhabiri Alan Feuer’ın bu karışık davanın özelliklerindeki hâkimiyeti, kolluk kuvvetlerindeki gizli kaynaklara benzersiz ulaşımi ve rahatsız edici konulardaki kuvvetli kavrayışı aracılığıyla Elebaşı, uzun seneler “El Chapo” ile ilgili okunacak tek kaynak olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu