İnceleme

Düşünme ve Hafıza Becerisi 5+ Yaş – Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri pdf oku indir

Düşünme ve Hafıza Becerisi 5+ Yaş – Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Etkinlik Kitapları türünde çıkarılan Düşünme ve Hafıza Becerisi 5+ Yaş – Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri kitabını paylaştık. 64 sayfadan oluşan Düşünme ve Hafıza Becerisi 5+ Yaş – Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri kitabının yazarı ise Kolektif‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Düşünme ve Hafıza Becerisi 5+ Yaş – Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri oku indir. Düşünme ve Hafıza Becerisi 5+ Yaş – Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri pdf indir yandex, Düşünme ve Hafıza Becerisi 5+ Yaş – Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri pdf indir idefix, Düşünme ve Hafıza Becerisi 5+ Yaş – Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Düşünme ve Hafıza Becerisi 5+ Yaş – Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri Pdf indir

Düşünme ve Hafıza Becerisi 5+ Yaş – Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri Kısa Özet

(MEB Okul Öncesi Programı Kazanım Sırasına Göre Hazırlanmıştır)

Çocuklarımızın eğitimi ailede başlar. Okul öncesi zamanda çocuklarımızın, büyük ve ufak kasları gelişmektedir. Yapılacak çalışmalar ve etkinlikler, bu kasların en iyi biçimde gelişmesini sağlar. Günlük eğitim planında, okuma yazmaya hazırlık ve diğer etkinliklere yer verilmesi, okula hazırlanan çocuğa mühim katkılar yapar. Büyüyorum Öğreniyorum Okul Öncesi Etkinlikleri Serisi; çocuklarımıza, okul için gerekli bilgi, beceri ve yeterlilikleri kazandırmayı amaçlamaktadır. Kitaptaki etkinliklere başlamadan önce makas, boya kalemi, silgi gibi eşyaları yanınıza alın. Yönergeleri okuyun ve çocuğunuza, gördüğü sayfalar ile ilgili ne düşündüğünü sorun. Çalışmaları birlikte yapın. Bütün kitabı bir seferde bitirmeye çalışmayın. Her gün belli sayıda etkinlik yapmak, ertesi gün için çocuğun heyecanını artıracaktır.

Düşünme ve Hafıza Becerisi kitabında;
• Gerçek ile gölgeyi ayırt etme
• İki resim içindeki farkı bulma
• Benzerlerin içinden farklıyı bulma
• Resimdeki eksikleri tamamlama
• Yarısı verilen nesneyi tamamlama
• Büyüme evrelerini tanıma
• Taşırmadan boyama yapma
• Labirent bulma
• İfadeleri tanıma
• Canlı, cansız ayırımı yapma gibi birden fazla etkinliğe yer verilmiştir.

Eğlencenin eksik olmadığı kitaplarımızdaki etkinlikleri yaparken çocuğunuzla birlikte çok eğlenceli vakitlerlar geçireceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu