İnceleme

Düşmek Bilmeyen Yaprak – Büyük Kurt ve Küçük Kurt pdf indir

Düşmek Bilmeyen Yaprak – Büyük Kurt ve Küçük Kurt pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Düşmek Bilmeyen Yaprak – Büyük Kurt ve Küçük Kurt kitabını paylaştık. 28 sayfadan oluşan Düşmek Bilmeyen Yaprak – Büyük Kurt ve Küçük Kurt kitabının yazarı ise Nadine Brun-Cosme‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Düşmek Bilmeyen Yaprak – Büyük Kurt ve Küçük Kurt oku indir. Düşmek Bilmeyen Yaprak – Büyük Kurt ve Küçük Kurt pdf indir yandex, Düşmek Bilmeyen Yaprak – Büyük Kurt ve Küçük Kurt pdf indir idefix, Düşmek Bilmeyen Yaprak – Büyük Kurt ve Küçük Kurt PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Düşmek Bilmeyen Yaprak – Büyük Kurt ve Küçük Kurt Pdf indir

Düşmek Bilmeyen Yaprak – Büyük Kurt ve Küçük Kurt Kısa Özet

Ağacın en tepesinde ufak bir yaprak var.

Küçük Kurt bu yaprağa dokunmayı, onu hissetmeyi, onu yemeyi hayal ediyor…

Tamam da, düşmeye hiç niyeti olmayan bir yaprağa nasıl ulaşılır?

Küçük Kurt`un şansına, Büyük Kurt her maceraya hazır.

Karar verildi; Büyük Kurt, Küçük Kurt için o yaprağı alacak.

Ama yıldızlara tırmanmak hiç de kolay değil ki…

Nadine Brun-Cosme`un incelikli dili ve Olivier Tallec`in bir hayli etkili çizimleriyle kendine özgü bir dünya yaratan hikâye, hızlı bir şekilde büyümek isteyen ufaklere ve hep çocuk kalmak isteyen büyüklere…

Ali Nesin`in çevirisiyle okurla buluşan üç kitaplık seri, yalnızca minik okurlarımızın değil büyüklerin de kalbini çalacak.

İster ayrı ayrı, ister set halinde özel kutusunda satın alabileceğiniz *Büyük Kurt & Küçük Kurt* serisindeki kitapların tamamı aşağıdaki gibidir:

Büyük Kurt & Küçük Kurt, Beklenmeyen Misafir

Büyük Kurt & Küçük Kurt, Düşmek Bilmeyen Yaprak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu