Edebiyat Kitapları

Dune – Grafik Roman, 1. Kısım pdf indir

Dune – Grafik Roman, 1. Kısım pdf indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Dune – Grafik Roman, 1. Kısım kitabını paylaştık. 176 sayfadan oluşan Dune – Grafik Roman, 1. Kısım kitabının yazarı ise Frank Herbert‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Dune – Grafik Roman, 1. Kısım oku indir. Dune – Grafik Roman, 1. Kısım pdf indir yandex, Dune – Grafik Roman, 1. Kısım pdf indir idefix, Dune – Grafik Roman, 1. Kısım PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Dune – Grafik Roman, 1. Kısım Pdf indir

Dune – Grafik Roman, 1. Kısım Kısa Özet

Frank Herbert’ın bilimkurgu romanı Dune’un kusursuz grafik roman uyarlaması: DUNE Grafik Roman, 1. Kısım

Feodal bir uzak gelecekte geçen Dune, genç Paul Atreides’in hikâyesini anlatır. Atreides Hanedanı, evrendeki en kıymetli madde olan melanj *baharatının* tek kaynağı olarak anılan Arrakis gezegeninin kontrolünü kabul etmiştir. İmparatorluğun güçleri Arrakis’in kontrolü için birbirlerinin kuyusunu kazarken, politika, din, ekoloji, teknoloji ve insani duyguların çok katmanlı, karmaşık etkileşiminden benzersiz bir hikâye dünyaya gelecektır.

Brian Herbert ve Kevin J. Anderson’ın orijinal esere birebir sadık kalan üç ciltlik adaptasyonunun ilkini Raúl Allén ve Patricia Martín şahane çizimleriyle görsele aktarıyor.

*Raúl Allén ve Patricia Martín, orijinal hikâyeyi en ince ayrıntısına kadar ilgi çekici biçimde görsel dile aktarmışlar.* – Eric Heisserer, Denis Villeneuve’ün Geliş filminin Oscar adayı senaristi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu