İnceleme

Doğayı Koruyan Dodot Otobüs pdf indir

Doğayı Koruyan Dodot Otobüs pdf indir, kitap özetleri sitemizde Masallar türünde çıkarılan Doğayı Koruyan Dodot Otobüs kitabını paylaştık. 88 sayfadan oluşan Doğayı Koruyan Dodot Otobüs kitabının yazarı ise Sevgi Balcı‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Doğayı Koruyan Dodot Otobüs oku indir. Doğayı Koruyan Dodot Otobüs pdf indir yandex, Doğayı Koruyan Dodot Otobüs pdf indir idefix, Doğayı Koruyan Dodot Otobüs PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Doğayı Koruyan Dodot Otobüs Pdf indir

Doğayı Koruyan Dodot Otobüs Kısa Özet

Dodot otobüs diyor ki: Biz taşıt araçları olarak egzozlarımızdan yayılan zehirli gazlarla havayı kirletiyoruz. Bundan dolayı ben ve dostlarım Harhar, Rınrın, Düdüt elektrikli otobüs olmaya karar verdik. Sevgili çevreci dostlarım ben şimdi ne yapıyorum biliyor musunuz? At şeklinde elektrikli otobüs olarak Büyükada?ya gidiyorum. Orada faytonda çalışan atların yerine geçeceğim. Atlar acı çekmeyecek, özgürce dolaşacaklar. Haydi, siz de hazır mısınız çevreci dostlarım! Görüyorum ki arabaların çoğunda bir kişi oluyor. Aynı yöne giden bireyler araçlarını ortak kullanabilir. Şimdilik en azından yakın yerlere yürüyerek yahut bisikletle gidebilir veya toplu taşıtları kullanabilirsiniz.
Biliyor musunuz, dünyamız 4.5 milyar yaşında. Ona çok iyi bakmamız, korumamız gerek. Ben dünyamızı çok seviyorum ve hep düşünüyorum; dünyamız için neler yapabilirim?
Siz de düşünüyor musunuz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu