İnceleme

Dikkat ve Görsel Algı 5+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım pdf indir

Dikkat ve Görsel Algı 5+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım pdf indir, kitap özetleri sitemizde Etkinlik Kitapları türünde çıkarılan Dikkat ve Görsel Algı 5+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım kitabını paylaştık. 64 sayfadan oluşan Dikkat ve Görsel Algı 5+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım kitabının yazarı ise Kolektif‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Dikkat ve Görsel Algı 5+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım oku indir. Dikkat ve Görsel Algı 5+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım pdf indir yandex, Dikkat ve Görsel Algı 5+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım pdf indir idefix, Dikkat ve Görsel Algı 5+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Dikkat ve Görsel Algı 5+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım Pdf indir

Dikkat ve Görsel Algı 5+ Yaş – Okul Öncesi ve Erken Okul Dönemi Aktivite Kitabım Kısa Özet

21.Yüzyıl Becerileri sürecinde sosyal ve duygusal gelişim basamaklarında desteklenmesi gereken en mühim becerilerden bir diğeride Görsel algıveyayalı dikkat becerisidir.

Günümüz yaşam koşullarında çocuklarımızın ekran başında geçen sürelerinde, bi hayli hızlı, hareket eden görsellerden oluşan izlemeler, bakan ama görmeyen çocuklar olmalarına neden olmaktadır.

Oysa ki görmek, algılamayı, algılama da anlayıp, yorumlayıp, bilgilerin kalıcı hafızada yer almasına neden olmaktadır. Kalıcı hafızaya yerleşen bilgi öğrenilmiş, kullanılmaya hazır bilgidir.

Hazırlamış olduğumuz Dikkat ve Görsel Algı kitabıyla hedefimiz; Dikkat ve Görsel hafızayı güçlendirerek kalıcı öğrenmeyi desteklemek böylece okuma yazma dönemine hazır bulunuşluklarını sağlamaktır.

Bir ülkenin geleceği o ülke bireylerinın göreceği eğitime bağlıdır. (Albert Einstein)

Dikkat Ve Görsel Algi kitabımızda tüm bu basamakları dikkate alarak çalışmalarımızı sırasıyla planladık.

Çocuklarımızın eğlenerek, yaparak ve yaşayarak, öğrenmesi dileğiyle…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu