Nasıl Yapılır

Delilah ‘ın Üç Rengi pdf oku indir

Delilah ‘ın Üç Rengi pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Delilah ‘ın Üç Rengi kitabını paylaştık. 328 sayfadan oluşan Delilah ‘ın Üç Rengi kitabının yazarı ise T. Y. Mazer‘dır. Ciltli kapağa sahip olan Delilah ‘ın Üç Rengi oku indir. Delilah ‘ın Üç Rengi pdf indir yandex, Delilah ‘ın Üç Rengi pdf indir idefix, Delilah ‘ın Üç Rengi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Delilah ‘ın Üç Rengi Pdf indir

Delilah ‘ın Üç Rengi Kısa Özet

Bazılarımızın hayat ile sınavı daha doğmadan başlar. Tıpkı Delilah’ınki gibi.

Lacivert Serisi ile büyük bir okur kitlesine ulaşan T. Y. Mazer çiçeği burnunda romanında, köklerini aramaya çıkan kuvvetli bir kadının; aşk, aile ve kültür üçgeni içindeki kendini bulma hikâyesini okurlarıyla buluşturuyor.

 

Ben, Delilah Hazel. Yarı Türk, yarı Amerikalıyım. Hayatımın koca bir yalan üzerine kurulduğunu anladığımda halen çok ufaktüm. İsmim annem aracılığıyla bir öfke nöbeti ardından konulmuş. İsmimi konu alan şarkılar bile özlem dolu, sitemkâr… Soy ismim babamın köklerinden geliyor.

 

Ben, Lilah Hazel. Anthony Howard’a kadar yaşamında yalnızca üç renk barındıran ama onunla karşı karşıya geldiktan sonra gökkuşağının bir efsane olmadığını anlayan yalnız bir günahkârım. Günahım ismimde kazılı. Anthony karşıma çıktığında, bana gözlerindeki ateşle baktığında günahım kalbime de kazılı hâle geldi. Yasak elmanın çekiciliğini, şeytanın baştan çıkarıcılığını o zaman fark ettim. Kabul görmek adına, yaşadığım hayat, sınırlarım, prensiplerim darmadağın olurken ayakta kalmak için çabaladım. O, özenle inşa ettiğim duvarları yıktıkça yenisini yapmak daha zor hâle geldi. Ama direndim.

 

Ben, Leyla Hazel. Sahip olduğum isimler içinde en gerçeği bu. Sonunda köklerimi bulmaya ve kimliğimle yüzleşmeye karar verdim.

 

Ve şimdi, size olağanüstü hikâyemi anlatacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu