Edebiyat Kitapları

Değişim Kolektifi Gençlik Dizisi 1: Hayali Sınırlar pdf indir

Değişim Kolektifi Gençlik Dizisi 1: Hayali Sınırlar pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Değişim Kolektifi Gençlik Dizisi 1: Hayali Sınırlar kitabını paylaştık. 70 sayfadan oluşan Değişim Kolektifi Gençlik Dizisi 1: Hayali Sınırlar kitabının yazarı ise Xiuhtezcatl Martinez‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Değişim Kolektifi Gençlik Dizisi 1: Hayali Sınırlar oku indir. Değişim Kolektifi Gençlik Dizisi 1: Hayali Sınırlar pdf indir yandex, Değişim Kolektifi Gençlik Dizisi 1: Hayali Sınırlar pdf indir idefix, Değişim Kolektifi Gençlik Dizisi 1: Hayali Sınırlar PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Değişim Kolektifi Gençlik Dizisi 1: Hayali Sınırlar Pdf indir

Değişim Kolektifi Gençlik Dizisi 1: Hayali Sınırlar Kısa Özet

*Değişim Kolektifi gençlik dizisi alan ihtiyacından dünyaya geldi.
Düşünme alanı. Bağ kurma alanı. Kendin olma alanı.
İşte bu dizi de birlikte alan açalım diye bize katılman için bir davetiye.*

Bu dizinin yazarları genç aktivistler ve sanatçılar. Dizinin birinci kitabı Hayali Sınırlar’ın yazarı Xiuhtezcatl Martinez de Yerli bir iklim aktivisti ve hip-hop sanatçısı. Yıllardır iklim hareketleri içinde aktif olarak yer alıyor. Bu kitapta iklim krizinin göz ardı edilemez bir mesele olduğunu, bu meseleden hepimizin sorumlu olduğunu anlatıyor ve bizi değişim için adım atmaya çağırıyor.

*Bu kitabı okumak pek zamanınız almayacak ama okuduktan sonra düşüncenizden ve kalbinizden uzun süre çıkmayacak, belki de bu dünyayı daha iyi sürdürebilmek için yapıcı, gelişen bir hareketin parçası olmanıza vesile olacak.
Bill McKibben, çevre aktivisti, Doğanın Sonu kitabının yazarı, gazeteci

*İklim değişikliği ile ilgili taptaze bir bakış açısıyla yazılmış umut dolu bir kitap.*
Kirkus Reviews

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu