Edebiyat Kitapları

Dceased 5 pdf oku indir

Dceased 5 pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Dceased 5 kitabını paylaştık. 32 sayfadan oluşan Dceased 5 kitabının yazarı ise Tom Taylor‘dır. Ciltli kapağa sahip olan Dceased 5 oku indir. Dceased 5 pdf indir yandex, Dceased 5 pdf indir idefix, Dceased 5 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Dceased 5 Pdf indir

Dceased 5 Kısa Özet

*DC Evreni’nin altı sayıdan oluşan en karanlık hikâyesi DCEASED’in beşinci sayısıdır.*

SOnumuz Geldi!
Altı yüz milyon insan. İşte bu kadar insan Dünya’ya salınan gizemli bir tekno-organik virüse kurban verildi. Virüs altı yüz milyon insana bulaştı. Altı yüz milyon kişi ölüm ve yıkım peşinde koşan bilinçsiz, kudurmuş katillere dönüştü.

Ve bu yalnızca başlangıç.

Şehirler. Uluslar. Denizlerin altındaki krallıklar ve cennet adalar. Birer birer, hepsi bu canavar sürüsüne teslim olacak. Şimdiyse Dünya ve mutlak yok oluş içinde yalnızca Superman, Batman, Wonder Woman ve Justice League’den geriye kalanlar duruyor.

Peki ne zamana kadar?

Şimdiye kadar karşı karşıya geldikları hiçbir şey onları bu büyüklükte bir saldırıya hazırlamamıştı. Şimdiye kadar gördükleri hiçbir şey gezegeni etkisi altına alan bu korku ve trajediyle boy ölçüşemezdi. Kahramanlar ve hainler, tanrılar ve canavarlar yeryüzünden silinirken geriye tek bir soru kalıyordu:
Dünyanın sonu geldiğinde Dünyanın En Büyük Süper Kahramanları’na ne olacak?

New York Times çok satan yazarlarından Tom Taylor [Injustice], çizerler Trevor Hairsine [Red Hood and the Outlaws] ile Stefano Gaudiano’ya [The Walking Dead] katılıyor ve DC Evreni’nin altı sayıdan oluşan en karanlık hikâyesini yaratıyorlar.

Yalnız dikkat edin: Korku bulaşıcıdır…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu