İnceleme

Daireler ve Çemberler pdf indir

Daireler ve Çemberler pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Daireler ve Çemberler kitabını paylaştık. 32 sayfadan oluşan Daireler ve Çemberler kitabının yazarı ise David A. Adler‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Daireler ve Çemberler oku indir. Daireler ve Çemberler pdf indir yandex, Daireler ve Çemberler pdf indir idefix, Daireler ve Çemberler PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Daireler ve Çemberler Pdf indir

Daireler ve Çemberler Kısa Özet

Tekerlekler, madeni paralar, toplar, yüzükler, düğmeler. Temel geometrik şekillerden olan daireler ve çemberler her yerdedir! Rengârenk çizimlerle dolu bu keyifli kitapta, yuvarlak şekillerin temel ayrıntı kısmını öğrenirken kiriş, yay, daire dilimi gibi terimlerle ve çok mühim bir değer olan pi’yle tanışacaksınız. İçindeki uygulamalı aktiviteler aracılığıyla bir dairenin yarıçapını, çapını ve alanını nasıl bulacağınızı basit bir şekilde öğreneceksiniz!

Matematik dünyasındaki en temel konuları sade ve anlaşılır bir biçimde ele alan matematik öğretmeni David A. Adler’ın yazdığı ve canlı, akılda kalıcı çizimlere imza atan Edward Miller’ın resimlediği Daireler ve Çemberler, sizi birer geometri uzmanına dönüştürecek!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu