Edebiyat Kitapları

Conan The Barbarian 8 pdf indir

Conan The Barbarian 8 pdf indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Conan The Barbarian 8 kitabını paylaştık. 24 sayfadan oluşan Conan The Barbarian 8 kitabının yazarı ise Jason Aaron‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Conan The Barbarian 8 oku indir. Conan The Barbarian 8 pdf indir yandex, Conan The Barbarian 8 pdf indir idefix, Conan The Barbarian 8 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Conan The Barbarian 8 Pdf indir

Conan The Barbarian 8 Kısa Özet

Vatanı Kimmerya tepelerinden, Aquilonia’daki nihai krallığına, Conan yolculuklara çıktı, hayatta kaldı ve Hyboria Çağı’nda kendine kanlı bir yol çizerek serpildi.Bir paralı asker, bir hırsız, bir ödül avcısı, bir denizci olarak -yaptığı şeylerden yalnızca birkaçıydı bu- sayısız kez ölümden kurtuldu. Gençliğinde önce Kızıl Cadı’ylasonra da çocuk hizmetçileriyle karşı karşıya geldi. Hepsi de ölü tanrı Razazel’e tapıyordu.
Büyük bir savaşçı ölümü ne kadar çok atlatırsa kanı, Kızıl Cadı’nın ölü tanrısını canlandırması için ihtiyaç duyduğu güçle doluyordu. İlk karşılaşmalarında cadıyı öldürdüğünü düşünen Conan yaşamına devam etmiş, arkada bıraktığı o anıyı unutmuştu. Ama Razazel’in müritleri onu hiçbir zaman unutmamıştı…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu