Edebiyat Kitapları

Çok Sevdim Şiir Oldu pdf indir

Çok Sevdim Şiir Oldu pdf indir, kitap özetleri sitemizde Şiir Kitapları türünde çıkarılan Çok Sevdim Şiir Oldu kitabını paylaştık. 96 sayfadan oluşan Çok Sevdim Şiir Oldu kitabının yazarı ise M. Emin Dinççağ‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Çok Sevdim Şiir Oldu oku indir. Çok Sevdim Şiir Oldu pdf indir yandex, Çok Sevdim Şiir Oldu pdf indir idefix, Çok Sevdim Şiir Oldu PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Çok Sevdim Şiir Oldu Pdf indir

Çok Sevdim Şiir Oldu Kısa Özet

Eşitliksiz, acımasız şiddetin kol gezdiği, savaşın, göçlerin, salgın hastalıkların boy gösterdiği bu dünya çapında, perdeleri indirip, gözümüzü kapatıp, kulaklarımızı tıkayarak, “dallara bastı kiraz oynayan”, haksızlığa, ölümlere, zülumlere boş ver diyebilecek ruhsal durumu olanlardan olamadık, olamayız da… !

İşte bu olumsuzluklara rağmen, Sevgi bir laf, Sevgi soyut bir kavram değil, Sevgi emektir. Çaba anlatacağız, daha çok seveceğiz, “Sevgisiz değerli okurlarımıza, sevgiden yoksunlara sevgiyi öğreteceğiz.” ‘Çok Sevdim Şiir Oldu’ derken, herkesin sevgisi şiir olamayabilir ama, şiir gibi bir hayat kurabilmeleri olabilecekdür…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu