İnceleme

Çocuklar için Mobil Programlama pdf indir

Çocuklar için Mobil Programlama pdf indir, kitap özetleri sitemizde Genel Çocuk Kitapları türünde çıkarılan Çocuklar için Mobil Programlama kitabını paylaştık. 84 sayfadan oluşan Çocuklar için Mobil Programlama kitabının yazarı ise Kolektif‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Çocuklar için Mobil Programlama oku indir. Çocuklar için Mobil Programlama pdf indir yandex, Çocuklar için Mobil Programlama pdf indir idefix, Çocuklar için Mobil Programlama PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Çocuklar için Mobil Programlama Pdf indir

Çocuklar için Mobil Programlama Kısa Özet

Bu kitap ile App Inventor’ı tanıyacak, uygulama ve oyunlar geliştirecek ve uygulamalarımızı nasıl çalıştırıp dağıtacağımızı öğreneceğiz.

Artık bir ihtiyaç durumuna gelen mobil cihaz ve tabletlerhızla dünyaya yayılmayı sürdürüyor. Beraberinde milyonlarca mobil uygulama da…

Biz de aklımızdaki projeleri mobil uygulama olarak hayata geçirip milyonlarca cihazla uygulamalarımızı paylaşabiliriz. Uygulama marketlerin yalnızca kullanıcısı olmaktan çıkıp marketlere uygulama ve oyun sunabiliriz.

Kod bloklarını tercih ederek programlarımızı geliştirdiğimiz için temel kodlama kavramlarını bilen her yaştan herkes App Inventor’ı kullanabilir.

Sevgili çocuklar, bu program tam size göre!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu