İnceleme

Çiçek Koklayan Zürafanın Hikayesi pdf indir

Çiçek Koklayan Zürafanın Hikayesi pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Çiçek Koklayan Zürafanın Hikayesi kitabını paylaştık. 96 sayfadan oluşan Çiçek Koklayan Zürafanın Hikayesi kitabının yazarı ise Hüseyin Nadir Paksoy‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Çiçek Koklayan Zürafanın Hikayesi oku indir. Çiçek Koklayan Zürafanın Hikayesi pdf indir yandex, Çiçek Koklayan Zürafanın Hikayesi pdf indir idefix, Çiçek Koklayan Zürafanın Hikayesi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Çiçek Koklayan Zürafanın Hikayesi Pdf indir

Çiçek Koklayan Zürafanın Hikayesi Kısa Özet

Kaçan hayvanlar kafeslerine kapatıldıklarında onların da tekrar evlerine dönmüş olmaktan sevinç duydukları besbelliydi. Sirk adamlarının da artık içleri rahatlamıştı. Kendilerine yardım eden ve iyi davranan köy halkını o akşam sirkte yapacakları gösteriye davet ettiler. Köylülerin bazıları gerçi bir hayli korku geçirmişti ama akşamki sirk gösterisinden sonra bunu da atlattılar.

Size bir sır söyleyeyim mi? Sirk gösterisi bittikten sonra ufak Rosanna elinde bir çiçek saksısı olduğu halde arkadaşı zürafayı ziyarete gitti.Zürafanın bu misafire pek sevindiğine eminim. Ama kendisine armağan olarak getirilen çiçekleri yalnızca koklamakla mı kaldı dersiniz, yoksa… Ne demek istediğimi anlıyorsunuz herhalde.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu