Edebiyat Kitapları

Ceplerime Gün Işığı Doldurdum pdf indir

Ceplerime Gün Işığı Doldurdum pdf indir, kitap özetleri sitemizde Denemeler türünde çıkarılan Ceplerime Gün Işığı Doldurdum kitabını paylaştık. 112 sayfadan oluşan Ceplerime Gün Işığı Doldurdum kitabının yazarı ise Şenay Şapaloğlu Taş‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Ceplerime Gün Işığı Doldurdum oku indir. Ceplerime Gün Işığı Doldurdum pdf indir yandex, Ceplerime Gün Işığı Doldurdum pdf indir idefix, Ceplerime Gün Işığı Doldurdum PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Ceplerime Gün Işığı Doldurdum Pdf indir

Ceplerime Gün Işığı Doldurdum Kısa Özet

Ceplerime Gün Işığı Doldurdum, dakikaların saniyelerle yarıştığı, bahşedilen bir günün birden fazla güzelliğinin fark edilmeden geçirildiği, anın kıymetinin bilinmediği, şükrün azaldığı ve dahi isyanın arttığı şimdilerde; yaşamımızda izi kalan dünün içimizde oynadığı duyguları yeniden anlamlandırmak, yaşamın içine katık edip lezzetlendirmek niyeti ile kitapseverlere sunuldu.
Okurlarına yaşam denen serüvende yürüdüğümüz yol boyunca toplayıp ceplerimize biriktirdiğimiz güzelliklere şükretmek ve bu güzellikleri tekrar yaşayabilmek, yaşatabilmek, hayata bakış açısını tazelemek fırsatı sunan eser; bir eğitimci, bir anne bakış açısı ve hassasiyeti ile yazıya döküldü, Keyifli okumalar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu