Edebiyat Kitapları

Cennetten Bir Damla pdf oku indir

Cennetten Bir Damla pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Cennetten Bir Damla kitabını paylaştık. 181 sayfadan oluşan Cennetten Bir Damla kitabının yazarı ise İsmail Dursun Kuzucu‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Cennetten Bir Damla oku indir. Cennetten Bir Damla pdf indir yandex, Cennetten Bir Damla pdf indir idefix, Cennetten Bir Damla PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Cennetten Bir Damla Pdf indir

Cennetten Bir Damla Kısa Özet

Yaklaşık elli yıl eğitim camiasının içinde Anadolu’nun bir çok köyünde kasabasında önce öğretmen ve idareci, ardındanda İl Genel Meclisi Üyesi olarak çalışırken başımdan geçen unutamadığım anılarımı Cennetten Bir Damla adlı kitabımda siz değerli okurlarımıza hikâye olarak sunmak istiyorum.

Bu hikâyeleri okuduğunuzda hikâyelerin içinde bir yerlerde herkes kendini bulacak ‘’Bu hikâyede bende varım, benim yaşantımdan kesitler var’’ diyecek. Kitabı bir okumaya başladığınızda zevkle son sayfaya kadar okuyacak, başucunuzdan ayırmayacaksınız.

Cennetten Bir Damla adlı hikâye kitabımla sizlerle yeniden buluşuyoruz, yeniden karşılaşıyoruz. Bu kitap buluşmak için bir çay içimi adres verdiğimiz Asırlık Çınar Ağacının altındaki mütevazı Çay Ocağı olarak aklınıza getirebilirsiniz.

Saçlarımız ağırsa da, biraz reflekslerimiz yavaşlasa da beynimiz sağlıklı çalıştığı sürece ülkemiz ve milletimiz için hep üretici olmaya devam edeceğiz.

Çünkü yorulmak, durmak, suçu hep bir başkasına atarak hayattan güzellikler beklemek bize göre bir iş değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu