Edebiyat Kitapları

Bütün Ayazların Ortasında pdf indir

Bütün Ayazların Ortasında pdf indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Bütün Ayazların Ortasında kitabını paylaştık. 128 sayfadan oluşan Bütün Ayazların Ortasında kitabının yazarı ise Ege Avcı‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bütün Ayazların Ortasında oku indir. Bütün Ayazların Ortasında pdf indir yandex, Bütün Ayazların Ortasında pdf indir idefix, Bütün Ayazların Ortasında PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bütün Ayazların Ortasında Pdf indir

Bütün Ayazların Ortasında Kısa Özet

Sıradan bir taşra kasabasında, sıradan yaşamından yırtmak için çabalayan Veysel`in işleri umduğu gibi gitmez. Boğazına kadar battığı dertleri onu baba evine, geçmişe takılıp kalmış dedesinin yanına dönmeye mecbur bırakır. Bu geri dönüş çocukluğundan beri unutmaya çalıştığı anılarla yüzleşmesine neden olacaktır. Tüm yaşamı boyunca babasıyla aynı kaderi paylaşmaktan kaçmışken şimdi onun sararmış fotoğraflarında adeta kendisini görür olmuştur. Çocukluk korkuları tekrar gün yüzüne çıkarken, Veysel geçmişten yakasını kurtarabilecek midir?

Ege Avcı`nın son çizgi romanı Bütün Ayazların Ortasında, karanlık ve yoğun atmosferiyle öne çıkarken, bunun yanı sıra alternatif sahnenin kendine özgü seslerinden Kayra`nın aynı isimli rap albümünden serbest bir uyarlama olarak farklı sanat türleri içinde istisnai bir işbirliği özelliği de taşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu