İnceleme

Bulmacalı Hikayeler Story Puzzle Fun – 4 Kitap Takım pdf indir

Bulmacalı Hikayeler Story Puzzle Fun – 4 Kitap Takım pdf indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Bilmece Bulmaca Kitapları türünde çıkarılan Bulmacalı Hikayeler Story Puzzle Fun – 4 Kitap Takım kitabını paylaştık. 4 sayfadan oluşan Bulmacalı Hikayeler Story Puzzle Fun – 4 Kitap Takım kitabının yazarı ise Kolektif‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bulmacalı Hikayeler Story Puzzle Fun – 4 Kitap Takım oku indir. Bulmacalı Hikayeler Story Puzzle Fun – 4 Kitap Takım pdf indir yandex, Bulmacalı Hikayeler Story Puzzle Fun – 4 Kitap Takım pdf indir idefix, Bulmacalı Hikayeler Story Puzzle Fun – 4 Kitap Takım PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bulmacalı Hikayeler Story Puzzle Fun – 4 Kitap Takım Pdf indir

Bulmacalı Hikayeler Story Puzzle Fun – 4 Kitap Takım Kısa Özet

Mutlu Bir Gün

Sevimli Ayı`nın babası onun için bir sürpriz hazırladı, birlikte macera dolu bir gün yaşayacaklar. Onlara pankek yaparken, sahilde eğlenirken ve akan nehirde kanoya binerken katılmak ister misin?

Tilki`nin Sürpriz Doğum Günü

Bugün Tilki ve dostları bütün gün eğlenecekleri bir plan yapıyor.Onların şaheserlerini yapmasını izle, uçan balon ile yükseklere çık ve yapmak istediğin gösteriyi sergile. Bu keyifli aktivite kitabı hikayeler, gizli resimler, bulmacalar, resim çizme, eşleştirme ve labirentler ile 50’den fazla sticker içermektedir. Tilki’nin sürpriz doğum gününe sen de katıl!

Favori Çocuk Şarkıları

Altı klasik çocuk şarkısı kahramanımız yardımı bekliyor! Yumurta kafayı bir araya getir, ufak Bo Peep’in koyununu bul ve ufak örümceğe oluğa tırmanmasına yardım edin.

Baykuş ve Güvercin Çiftlik Macerası

Şehirde yaşayan Baykuş ve Güvercin çiftliği ziyaret etmek isterler. Lakin Baykuş Güvercin’i bulamaz, ne yaptı dersin? Sen de inekleri, koyunları, tavukları ve yaşadıkları yerleri görmek istersen, Baykuş ile gezmeye ne dersin?

Hikayeli bulmacalar 4`lü kitap seti

Her bir kitap 50`den fazla çıkartma ve keyifli aktiviteler içermekte.

Hidden Pictures® etkinlikleri, labirentler, zeka soruları ve diğer harika aktivitelerle dolu.

Sevimli hayvan figürleriyle hem hayvan sevgisi oluşacak hem de hikayelerle heyecanlı, merak duygusu ve başarı duygusu dolu anlara tanıklık edeceksiniz.

Her bir kitap 24 sayfa Hikayeli Bulmacalar + 2 sayfa sticker içerir.

Kazanımları

  • Çocuklar için dikkat ve zeka gelişimi sağlar.
  • Çocuklarda Hayvan sevgisini arttırır.
  • Çeşitli aktiviteleri gerçekleştirirken başarı duygusu elde eder.
  • Merak duygusu ile kitap sevgisinin oluşmasında katkı sağlar.
  • Zeka sorularıyla beynin etkin bir biçimde çalışmasını sağlar.
  • El- göz koordinasyonu geliştirir.
  • Yaratıcı düşünme becerisi kazandırır.
  • Problem çözme becerisi kazandırır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu