İnceleme

Birce`nin Tatili pdf oku indir

Birce`nin Tatili pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Birce`nin Tatili kitabını paylaştık. 32 sayfadan oluşan Birce`nin Tatili kitabının yazarı ise Havva Tekin‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Birce`nin Tatili oku indir. Birce`nin Tatili pdf indir yandex, Birce`nin Tatili pdf indir idefix, Birce`nin Tatili PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Birce`nin Tatili Pdf indir

Birce`nin Tatili Kısa Özet

Birce için köyde tatil yapmak heyecan verici. Doğanın içinde edindiği yeni bir dost Birce için çiçeği burnunda bir heyecan oluyor.

Bu güzel öykü bize köydeki doğal yaşamın güzelliğini anlatırken aile sıcaklığını, hayvan dostlarımızla aramızdaki sevginin değerini de ortaya koyuyor.

***

Doğru ve güzel kitaplar dostumuzdur. Özellikle erken yaştaki çocuklarımızın çevresini, ailesini ve dünyayı tanıması ilk önce kitaplarla başlar. Onların, dünyayı, orada bulunan canlıları tanıması ve sevmesi yetişme süreçlerinde mühim rol oynayacaktır. Sağlıklı çocuklar ailelerinin sevgisiyle ve sağlıklı kitapların etkisiyle büyür…

Bizler, Alpaka Yayınları ekibi olarak çocuk dünyasını ve gelişimini destekleyen öykülerle çocuklarımızın hem gününü hem de geleceğini geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Birce serisini bu bilinçle ve sevgiyle siz değerli okurlarımıza paylaşmak istedik…

*Her öğrenme bir hazine, her çocuk bir dünyadır…*

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu