İnceleme

Bir Yılbaşı Şarkısı – Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir

Bir Yılbaşı Şarkısı – Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir, kitap özetleri sitemizde Dünya Çocuk Klasikleri türünde çıkarılan Bir Yılbaşı Şarkısı – Dünya Çocuk Klasikleri kitabını paylaştık. 96 sayfadan oluşan Bir Yılbaşı Şarkısı – Dünya Çocuk Klasikleri kitabının yazarı ise Charles Dickens‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bir Yılbaşı Şarkısı – Dünya Çocuk Klasikleri oku indir. Bir Yılbaşı Şarkısı – Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir yandex, Bir Yılbaşı Şarkısı – Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir idefix, Bir Yılbaşı Şarkısı – Dünya Çocuk Klasikleri PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bir Yılbaşı Şarkısı – Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

Bir Yılbaşı Şarkısı – Dünya Çocuk Klasikleri Kısa Özet

Büronun kapısında Scrooge ve Marley isimleri yazılı olmasına rağmen, Bay Marley seneler önce ölmüştü. Bay Scrooge aşırı cimri biriydi ve her ne biçimde olursa olsun para harcanmasına karşıydı. Tabelayı değiştirmek için bile olsa masraf etmek istemiyordu.
Yeğeninin her senebaşı günü yaptığı yemek davetini saçmalık olarak görüp bir defa daha reddederek yalnız yaşadığı evine geldi.
İşte ne olduysa o andan sonra oldu, zaten. Ocağın kenarında bulunan kabartmalarda önce ortağı Marley’in yüzü ardından kendisi odanın içinde belirdi. Bay Scrooge’ye üç ruhun kendisini ziyaret edeceğini söyleyip geldiği gibi kayboldu.

Bunlar geçmiş, bugün ve gelecek yılbaşı günlerinin ruhlarıydı. Bundan sonra yaşam herkes için çok değişik olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu