Tarih Kitapları

Bir Ömür Ki Yılmaz Büyükerşen pdf indir

Bir Ömür Ki Yılmaz Büyükerşen pdf indir, kitap özetleri sitemizde Önemli Olaylar ve Biyografi ve Otobiyografi Kitapl türünde çıkarılan Bir Ömür Ki Yılmaz Büyükerşen kitabını paylaştık. 352 sayfadan oluşan Bir Ömür Ki Yılmaz Büyükerşen kitabının yazarı ise Mehmet Sadık Bozkurt‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bir Ömür Ki Yılmaz Büyükerşen oku indir. Bir Ömür Ki Yılmaz Büyükerşen pdf indir yandex, Bir Ömür Ki Yılmaz Büyükerşen pdf indir idefix, Bir Ömür Ki Yılmaz Büyükerşen PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bir Ömür Ki Yılmaz Büyükerşen Pdf indir

Bir Ömür Ki Yılmaz Büyükerşen Kısa Özet

İbrahim Karaoğlu: Bozkırda kendi içine çekilmiş bir şehre, düşleriyle dokunarak o şehri düşleri kadar çoğaltmış ve çağdaş bir dünya şehrine dönüştürmüş, düşler mimarı bir kültür insanı olan Yılmaz Büyükerşen’in özverilerle, başarılarla yüklü yolculuğu, etkili ve şiirsel bir yoğunlukla anlatılıyor. Bu kitap, idealist bir insanın, bir şehrin kaderini değiştiren örnek tutkularının tutanağı.
Ergin İğdebeli: Mehmet Sadık Bozkurt, olağanüstü anlatım üslubuyla okuyucuyu hoş bir duygu sağanağına uğratıyor ve edebiyat dünyamızda üreteceklerinin ipuçlarını veriyor. Bu kitabı okuduktan sonra bildiğimizin çok ötesinde bir Yılmaz Hoca imajı oluştu beynimde. Yazarın duygu yüklü üslubu, Yılmaz Hoca’nın dehası aracılığıyla ilmek ilmek işlediği uygulamaları ve içe işleyen anekdotlarıyla muhteşem bir buluşma gerçekleştiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu