Edebiyat Kitapları

Bir Adım Sonrası Ayrılık pdf indir

Bir Adım Sonrası Ayrılık pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Bir Adım Sonrası Ayrılık kitabını paylaştık. 448 sayfadan oluşan Bir Adım Sonrası Ayrılık kitabının yazarı ise Zeynep Şentürk‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bir Adım Sonrası Ayrılık oku indir. Bir Adım Sonrası Ayrılık pdf indir yandex, Bir Adım Sonrası Ayrılık pdf indir idefix, Bir Adım Sonrası Ayrılık PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bir Adım Sonrası Ayrılık Pdf indir

Bir Adım Sonrası Ayrılık Kısa Özet

Zengin de olabilirsiniz, yoksul de. Güzel de olabilirsiniz çirkin de. Ama aşk tüm bunların dışındadır. Bir anda gelir, bir tesadüfle… Bazı zaman yolda gördüğünüz bir tabela veya kırmızı bir ışık yaşamınızı değiştirir. Hayat bir önceki sizden bambaşka bir ‘siz’ yaratır. 

Benim hikayem tam da bu noktada başlıyor. Kırmızı ışıkta beklerken gördüğüm bir çift gamzeyle. Gülüşünü gördüğüm anda ona âşık olmam kaçınılmazdı. Adı, boyu, yaşı… Hiçbiri aklıma gelmedi, benim için güldüğünü görmek istediğimden başka. Artık benim için gelecek, adını bile bilmediğim bir kızdan ibaretti. Onu seviyordum ama tanımıyordum. Görüyordum ama konuşamıyordum. Her bulduğumda ise yeniden kaybediyordum. 

Kaderin karşıma çıkardığı tüm poblemlerin aksine ya yaşamımın aşkını kazanacaktım veya korkularımın arkasına sığınıp yaşayabileceğim en büyük aşkı kaybedecektim. Ama biliyordum ki kendi çizdiği yolda, kendi adımlarıyla ilerlerdi aşk. Soru işaretlerinin içinden sıyrılan tek ‘nokta’ vardı ve o da onu sevdiğimi dile getirdiğimden sonra konulandı. Onu seviyordum, nokta. 

Çünkü sevgi varsa onun için savaşmak kaçınılmazdı. Bu savaştaki tek kural ise geçmişteki artılar, gelecekte işe yaramazlar!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu