Tarih Kitapları

Bilim Tarihine Yolculuk pdf indir

Bilim Tarihine Yolculuk pdf indir, kitap özetleri sitemizde Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları türünde çıkarılan Bilim Tarihine Yolculuk kitabını paylaştık. 136 sayfadan oluşan Bilim Tarihine Yolculuk kitabının yazarı ise Hüseyin Yiğit Yılmazer‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Bilim Tarihine Yolculuk oku indir. Bilim Tarihine Yolculuk pdf indir yandex, Bilim Tarihine Yolculuk pdf indir idefix, Bilim Tarihine Yolculuk PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Bilim Tarihine Yolculuk Pdf indir

Bilim Tarihine Yolculuk Kısa Özet

Şu an elinde dünyanın en iyi kitabını tutuyorsun. Hüseyin Yiğit Yılmazer’in ilk eseri ve bu serinin ilk kitabı olan *BİLİM TARİHİNE YOLCULUK* kitabı ile tarihin bilim kokan kapılarını hep birlikte aralayacağız. Çizimler Tuğçe Yılmaz’a ait. Zekâ küpü Nicola Tesla’dan tutun çağ değiştiren zekâsıyla Albert Einstein’a, Müslüman Zekâ El Cezeri’den satranç kralı Sissa’ya, fizikten matematiğe, eğlenceden düşünceye yani aşağı yukarı aklınıza ne gelirse bu kitapta var. Gel ablam gel babam! Ne ararsan buradaaaaaaaaaaaaa!

Ben de 12 yaşında bir çocuğum. Kendi okuduğum bilimsel kitaplardan ve en geniş bir şekildeca incelemelerima dayanarak yazdığım ilk kitabım sizlerle.

YAŞASIIIINN!!!! Neyse ben fazla konuştum size iyi keyifli ve bilimsel okumalar İnşALLAH.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu