Eğitim Kitapları

Bilgisayar Toplama Siteleri 2022

Bilgisayar Toplama Siteleri 2022, bilgi sitemizde Bilgisayar Toplama Siteleri 2022 ile alakalı ayrıntı kısmı paylaştık. Bilgisayar Toplama Siteleri 2022 ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Bilgisayar Toplama Siteleri 2022

Hazır bilgisayarları tercih etmeyerek bilgisayar toplamak isteyenler için bilgisayar toplama siteleri büyük bir yarar sağlamaktadır. Türkiye’de özellikle bu alana gösterilen talep ile birlikte sayıları git gide artan bilgisayar toplama siteleri işlemciden basit bir klavye modeline kadar her bir detayı siz değerli okurlarımız için sunarak hiçbir parçanın atlanmamasını ve eksiksiz bir bilgisayarın toplanmasını sağlar. Aşağıda bulunan en iyi 5 bilgisayar toplama site önerisiyle sizler de siteleri üzerinden bilgisayarlarınızı toplamaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayar Toplama Siteleri

İtopya

En çok tercih edilenlerden bir tanesi olan itopya kendin topla bölümünde hem donanımlar ile ilgili güncel fiyat bilgilerine hem de kampanyaları sunuyor. Özel bir tasarımı aracılığıyla kolay bir arayüze sahip olan itopya’da istediğiniz donanımları seçerek sepetinize ekleyebilir ve listeyi istediğiniz biçimde yazdırabilirsiniz. İşlemci, anakart, bellek ve bilgisayar kasası gibi tüm adımları geçebileceğiniz bu sistem aracılığıyla üstelik donanımlarında yine birbiriyle uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

İncehesap

Bu hususta diğer iddialı bir site ise incehesap. Daha pratik bir arayüzü olan incehesaptan her bir donanım için yine fiyat gösterilmesi, adet gibi farklı seçimler yapılabilmesi olabilecek. Üstelik bu sistemde ücretsiz bir biçimde montaj ve test olanağı da sunuluyor.

teknobiyotik

Teknoloji sitesi olarak dikkat çeken teknobiyotik, özel kampanyaları ve bilgisayar toplama hususunda sunduğu seçenekleri ile kullanıcılara farklı yaratmış durumda. Sistemin en mühim özelliği ise kampanyalı ürünleri ön plana çıkararak daha uygun fiyatlar ile bilgisayar donanımlarına sahip olunmasını sağlaması.

Vatanbilgisayar

Türkiye’nin en fazla ön plana çıkan markalarından bir tanesi olan Vatan Bilgisayar, bilgisayar toplama sisteminde sıra sıra tüm donanımları seçmenize imkan tanıyor. Ödemelerde farklı taksit olanakları da sunan Vatan Bilgisayar, en iyi donanımları en iyi fiyatlar ile satın almanız adına cazip durumda.

Sinerji

Tercih edilecek bir diğer site ise sinerji. Bilgisayar toplamak için donanımlar içinden seçim yapma esasına dayalı olan bu sitede yine bilgisayar için gerekli olan tüm donanımları seçerek satın alabilirsiniz. Üstelik özellikle donanımlara yönelik önerilen donanımları ön plana çıkararak tercih hususunda siz değerli okurlarımıza imkan sağlayan web sayfasında, markalara göre de ayrıştırılmış ürünler aracılığıyla daha farklı karşı karşıya geldirmalar ve seçimler yapabilmeniz olabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu