İnceleme

Betes Dikkat ve Zeka pdf indir

Betes Dikkat ve Zeka pdf indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Boyama Kitapları türünde çıkarılan Betes Dikkat ve Zeka kitabını paylaştık. 80 sayfadan oluşan Betes Dikkat ve Zeka kitabının yazarı ise Nesli Şimşek‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Betes Dikkat ve Zeka oku indir. Betes Dikkat ve Zeka pdf indir yandex, Betes Dikkat ve Zeka pdf indir idefix, Betes Dikkat ve Zeka PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Betes Dikkat ve Zeka Pdf indir

Betes Dikkat ve Zeka Kısa Özet

Değerli Öğretmenler ve Kıymetli Anne ve Babalar!
Uygun uyaranların bulunduğu çevre, beynin asıl besin kaynağıdır. Zengin ve doğru içerikli materyaller, ikazcı çevrenin mühim bir parçasını oluşturur.
Beyin ne kadar çalıştırılırsa o kadar iyi işler. Uygun içerikli materyaller, beynin daha iyi işlemesinde mühim ve olumlu bir güce sahiptir.
Dikkat ve Zekâ kitabında dikkati toplayıcı ve zekâyı geliştirici bir çok egzersiz yer alıyor. Çalışma belleği, ince motor becerileri, basit dikkat, sürekli olarak dikkat, karmaşık dikkat bunlardan bazılarıdır. Böylelikle çocuklarımız, ilkokul senelerına daha hazır ve güvenli bir adım atmış olacaklardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu