İnceleme

Ben ve Sihirli Ekran – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

Ben ve Sihirli Ekran – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Ben ve Sihirli Ekran – Minik Dostlarımız Serisi kitabını paylaştık. 40 sayfadan oluşan Ben ve Sihirli Ekran – Minik Dostlarımız Serisi kitabının yazarı ise Manos Sfakianakis‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Ben ve Sihirli Ekran – Minik Dostlarımız Serisi oku indir. Ben ve Sihirli Ekran – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir yandex, Ben ve Sihirli Ekran – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir idefix, Ben ve Sihirli Ekran – Minik Dostlarımız Serisi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Ben ve Sihirli Ekran – Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Ben ve Sihirli Ekran – Minik Dostlarımız Serisi Kısa Özet

Ben, tüm çocuklar gibi süper kahramanları çok seviyordu ve bir süper kahraman olmak istiyordu. Sonunda anne ve babasının yılbaşı armağansiyle süper kahraman olabilme şansını yakalamıştı. Bu armağan neydi ve yaşamını nasıl değiştirecekti?

Pena Yayınları’nın Minik Dostlarımız serisindeki diğer kitaplarını da okumayı unutmayın.

*Minik Dostlarımız* serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.

*Minik Dostlarımız* serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.
Yazar Hakkında

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu