İnceleme

Beatles – Dahiler Sınıfı pdf indir

Beatles – Dahiler Sınıfı pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Beatles – Dahiler Sınıfı kitabını paylaştık. 80 sayfadan oluşan Beatles – Dahiler Sınıfı kitabının yazarı ise Pierdomenico Baccalario‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Beatles – Dahiler Sınıfı oku indir. Beatles – Dahiler Sınıfı pdf indir yandex, Beatles – Dahiler Sınıfı pdf indir idefix, Beatles – Dahiler Sınıfı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Beatles – Dahiler Sınıfı Pdf indir

Beatles – Dahiler Sınıfı Kısa Özet

Dâhiler Sınıfı: Okuması Kolay, Unutması Zor

John, Paul, George ve Ringo. Bu dört İngiliz genç 5 Ekim 1962’de bir plak paylaştı. O gün bunu bilmiyorlardı ama çıktıkları bu yolculuk, dünyayı altüst edecek bir müzik ve kültür dalgasına neden olacak, âdeta çılgınlığa dönüşecekti: Beatles çılgınlığı.

Büyük ilgi gören Dâhiler Sınıfı serisi BEATLES – EFSANE DÖRTLÜ ile devam ediyor.

Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında:
Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; sözcükleriyle, icatlarıyla, seçimleriyle ve hatta kaderleriyle dünyayı değiştirmiş kadınların ve erkeklerin hayat hikâyeleri; şaşkınlık ve hayranlık duymanızı sağlayacak, hayal gücü ve merak duygunuzu harekete geçirecek büyüleyici hikâyeler. Dâhiler Sınıfı serisi bu özel insanları çocuklarla (9 yaş ve üstü) tanıştırmak üzere tasarlandı. İlk olarak yayımlandığı İtalya’da büyük övgü toplayan ve ardından birden fazla dile çevrilen Dâhiler Sınıfı, minik ebadı, renkli illüstrasyonları, bilgiyi heyecan ve macerayla birleştiren anlatımıyla çocukların kolay okuyacağı, zor unutacağı, onlara öğrendiklerinden daha da fazlasını merak ettirecek bir seri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu