İnceleme

Babaannemin Sandığı pdf oku indir

Babaannemin Sandığı pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Babaannemin Sandığı kitabını paylaştık. 104 sayfadan oluşan Babaannemin Sandığı kitabının yazarı ise Şeyma Ayık‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Babaannemin Sandığı oku indir. Babaannemin Sandığı pdf indir yandex, Babaannemin Sandığı pdf indir idefix, Babaannemin Sandığı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Babaannemin Sandığı Pdf indir

Babaannemin Sandığı Kısa Özet

Yaz, okullar kapanınca her sene olduğu gibi babaannesinin yazlık evine gider. Lakin bu sene onu çok değişik bir tatil beklemektedir.

Babaannesinin odasında, kuytu bir köşede duran gizemli bir sandık Yaz’ın ilgisini çeker. Üstelik babaanne Mualla Hanım, sandığı bir sır gibi saklamakta ve sandığın bulunduğu odaya girilmesine dahi izin vermemektedir. Yaz, tatil dostları Sıla ve Tan’la birlikte sandığın sırrıni çözmeye çalışırken, kazı çalışmalarına katılmak üzere şehre gelen iki arkeolog, işleri daha da karıştırır. Yoksa bu iki yabancı gizemli sandığın mı peşindedir?

Bu üç kafadarın macera dolu hikâyesini okurken siz de onlarla birlikte heyecanlanacak ve babaannenin sandığının sırrını merak edeceksiniz.

Sahi bu sandık içinde nasıl bir gizem saklıyor olabilir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu