Tarih Kitapları

Atatürk’ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları 4 pdf indir

Atatürk’ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları 4 pdf indir, kitap özetleri sitemizde Mustafa Kemal Atatürk Kitapları türünde çıkarılan Atatürk’ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları 4 kitabını paylaştık. 432 sayfadan oluşan Atatürk’ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları 4 kitabının yazarı ise Yalçın Toker‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Atatürk’ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları 4 oku indir. Atatürk’ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları 4 pdf indir yandex, Atatürk’ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları 4 pdf indir idefix, Atatürk’ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları 4 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Atatürk’ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları 4 Pdf indir

Atatürk’ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları 4 Kısa Özet

Atatürk`ün T. B. M Meclisinin açık ve gizli celselerinde kendi ağzından yaptığı son konuşma, 1 Kasım 1937 tarihindeki Meclis açış nutku olmuştu. Meclis açış nutuklarından sonuncusunu, yani vefatından 9 gün önce 1 Kasım 1938 tarhli açış söylevini ise dönemin Başbakanı Celal Bayar okumuştur.

Elinizdeki bu 4`üncü ciltle Büyük Atamızın Meclis konuşmalarının sadeleştirmesini 1120 sayfalık bir baş eser olarak tamamlamış yer alıyorum. Böylelikle çok mühim bir milli hizmeti daha yerine getirmiş inancındayım….

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu