Tarih Kitapları

Atatürk Muhaliflerinden Portreler 3 pdf indir

Atatürk Muhaliflerinden Portreler 3 pdf indir, kitap özetleri sitemizde Mustafa Kemal Atatürk Kitapları türünde çıkarılan Atatürk Muhaliflerinden Portreler 3 kitabını paylaştık. 253 sayfadan oluşan Atatürk Muhaliflerinden Portreler 3 kitabının yazarı ise Yalçın Toker‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Atatürk Muhaliflerinden Portreler 3 oku indir. Atatürk Muhaliflerinden Portreler 3 pdf indir yandex, Atatürk Muhaliflerinden Portreler 3 pdf indir idefix, Atatürk Muhaliflerinden Portreler 3 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Atatürk Muhaliflerinden Portreler 3 Pdf indir

Atatürk Muhaliflerinden Portreler 3 Kısa Özet

Yakın tarihimizi ve özellikle Milli Mücadele dönemi hadiselerinı ele aldığım bir çok çalışmalarım oldu. Bunların bir bölümünü kitaplar halinde paylaştım. Yeşil Ordu, Cumhuriyet Kavgaları, Malta Sürgünlerinden Portreler, 150`liklerden Portreler, Atatürk`ün Kürt Politikası ve Nutuk sadeleştirmem ile 4 ciltte bitirdiğım Atatürk`ün Açık ve Gizli Celse Meclis Konuşmaları bunlar içindedır.

Bu gölemlerim üzerine, bu gibi bireyleri “Atatürk Muhaliflerinden Portreler” adını vereceğim ayrı bir kitapta ele almayı kararlaştırmıştım. İşte elinizdeki kitap, o zaman düşünmüş olduğum ve şimdi de planlayıp ortaya koyduğım kitaptır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu