Edebiyat Kitapları

Aşk Geceleri pdf indir

Aşk Geceleri pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Aşk Geceleri kitabını paylaştık. 296 sayfadan oluşan Aşk Geceleri kitabının yazarı ise Jill Shalvis‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Aşk Geceleri oku indir. Aşk Geceleri pdf indir yandex, Aşk Geceleri pdf indir idefix, Aşk Geceleri PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Aşk Geceleri Pdf indir

Aşk Geceleri Kısa Özet

Önceki görevinde yaralı olarak kurtulduğı için kısa süreliğine tehlikeden uzak durması gereken Lucas, tanıdığı en ateşli, en zeki ve en kuvvetli kadın olan Molly’nin ilk davasında onu korumak ister. Lakin bu zorlu bir görevdir. Genç kadının başını beladan uzak tutmak ile kendini ispatlamasına müsaade etmek içinde kalan Lucas, yaşamını sonsuza dek değiştirebilecek bir karar vermek zorundadır.

Molly’nin hayaliyse sorumluluğun tamamen ona ait bulunacağı ilk davasını almaktır. Bu dava aracılığıyla kendini ispatlayacak ve her zaman istediği geleceğe bir adım daha yaklaşacaktır. Üstelik aklını işle meşgul etmek, geceyi gizli aşkı Lucas’la geçirdiğinden bu yana daldığı hayallerden uzaklaşmasını sağlayacak tek şeydir. Çünkü aralarındaki duvarların yıkılmaya başladığı o gecenin ardından, aşkın alev alması için minik bir kıvılcım yeterli gelmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu