Edebiyat Kitapları

Antikacı Dükkanı pdf oku indir

Antikacı Dükkanı pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Antikacı Dükkanı kitabını paylaştık. 192 sayfadan oluşan Antikacı Dükkanı kitabının yazarı ise Musa Ünal‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Antikacı Dükkanı oku indir. Antikacı Dükkanı pdf indir yandex, Antikacı Dükkanı pdf indir idefix, Antikacı Dükkanı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Antikacı Dükkanı Pdf indir

Antikacı Dükkanı Kısa Özet

Kuşadası’nın üstüne çökmüş kasvet yüklü bir bulut, uzuvları vücutlarından ayrılmış yedi kurban…
Güzelliği gözleri boyayan adada Antikacı Dükkânında işlenen bir cinayet Başkomiser Arif’i harekete geçirir. Katil Fatih’in emaneti hançeri ve kesik inek başını kurbanların yanına koyarak bazı mesajlar vermiştir. Birbirini takip eden cinayet haberleri peşi sıra gelir; uzuvları kuvvetli bir hançer ile ayrılmış kurbanlar Aydın’ın farklı noktalarında bulunur. Kurbanların ortak özelliği kadınlara yaptıklarıdır, peki cani katilin özelliği nedir?

*İnsanı İnsan Olduğu İçin Yaşatacaksın; Cinsiyet Üstünlüğü İçin Değil.*

Yedi kurbanın her biri Aydın’ın tarihi dokularında bulunur, son ceset Başkomiser Arif’i İzmir Pergamon’a kadar sürükler. Bu güzel kenti kana bulayan katile İmparator Fatih’in öfkesi her geçen vakit artmaktadır. Antikacı Dükkânındaki eşyaların laneti bu cinayet üzerinde derinden hissedilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu