İnceleme

Annie’nin Hayat Listesi pdf oku indir

Annie’nin Hayat Listesi pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Annie’nin Hayat Listesi kitabını paylaştık. 256 sayfadan oluşan Annie’nin Hayat Listesi kitabının yazarı ise Kristin Mahoney‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Annie’nin Hayat Listesi oku indir. Annie’nin Hayat Listesi pdf indir yandex, Annie’nin Hayat Listesi pdf indir idefix, Annie’nin Hayat Listesi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Annie’nin Hayat Listesi Pdf indir

Annie’nin Hayat Listesi Kısa Özet

İşte her şeyini düzenli ve kontrol altında tutmaya çalışan bir çocuğun bir yılı. Mümkün mü Okuyup Göreceğiz!

Yeni bir okula başlamanın, yanlış bir şey söylemenin, utançtan ölmenin veya sevdiği bir arkadaşından ayrı düşmenin endişesını taşıyanlar fakat Annie`yi anlayabilir. Peki Annie nasıl biri?
Başına dert olacak kadar kuvvetli bir hafızası var. İnanılmaz çekingen ve buna karşın yazar olmak istiyor. Eski okulundaki dostlarından birini çok seviyor ve yeni okulunda da yeni arkadaşlar edinmeye çalışıyor. Bir de başını belaya sokmamak için çaba sarf ediyor. Bunun için de her şeyin bir listesini tutuyor. Size çok saçma gelebilir ama evet, Annie`de her şeyin bir listesi var. Annie`nin Hayat Listesi kendini tanımak, sesini duyurmak, arkadaş edinmek, kaybetmek, yeni çevreler ve hayatlar kazanmak üzerine yazılmış sıcacık bir gençlik romanı…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu