İnceleme

Annem ve Babam – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

Annem ve Babam – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Annem ve Babam – Minik Dostlarımız Serisi kitabını paylaştık. 40 sayfadan oluşan Annem ve Babam – Minik Dostlarımız Serisi kitabının yazarı ise Rania Boubouri‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Annem ve Babam – Minik Dostlarımız Serisi oku indir. Annem ve Babam – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir yandex, Annem ve Babam – Minik Dostlarımız Serisi pdf indir idefix, Annem ve Babam – Minik Dostlarımız Serisi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Annem ve Babam – Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Annem ve Babam – Minik Dostlarımız Serisi Kısa Özet

Anne ve babaların süper kahramanlar gibi süper güçleri yoktur ama her anne baba, çocuğunun gözünde süper kahramandır. Bu kitap keyifli anlatımı ve renkli çizimleriyle anne, baba ve çocuk içindeki bu güzel ilişkiyi anlatıyor.
 
Pena Yayınları’nın Minik Dostlarımız serisindeki diğer kitaplarını da okumayı unutmayın.

*Minik Dostlarımız* serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.
*Minik Dostlarımız* serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu