Edebiyat Kitapları

Adanın Kızı Anne pdf indir

Adanın Kızı Anne pdf indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Adanın Kızı Anne kitabını paylaştık. 280 sayfadan oluşan Adanın Kızı Anne kitabının yazarı ise Lucy Maud Montgomery‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Adanın Kızı Anne oku indir. Adanın Kızı Anne pdf indir yandex, Adanın Kızı Anne pdf indir idefix, Adanın Kızı Anne PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Adanın Kızı Anne Pdf indir

Adanın Kızı Anne Kısa Özet

Serinin üçüncü kitabı olan Adanın Kızı Anne’de, lisans eğitimini almak için Green Gables’tan ayrılan Anne’i, Redmond’da yeni dostluklar ve maceralar beklemektedir. Artık genç bir kız olduğu için hayal dünyasında *evlilik teklifleri* gibi olgun hanımların âdeti olan gelecek planlarının tasvirleri bulunmaktadır. Bunun bunun yanında dostluklarına zarar vereceğinden ölümüne korkan Anne’e, Gilbert’tan gelen evlilik teklifi de onların hayatlarını birbirinden kimi zaman ayırsa da ardından kuvvetli bir kavuşmayla sonuçlanacaktır.

Anne’in dört yılını geçirdiği Redmond’da, Patty’nin Yeri yeni evi ve Priscilla, Stella, Philippa’dan oluşan ev dostları onun yeni ailesi olur. Tabii bu hayalperest kızların başında bulunan Jamesina teyze ve üç yaramaz kedi de kahramanlarımızın en yakın dostlarındandır.

Her ne kadar şimdilerde rengi solmuş olsa da bir zamanlar yeşil olan eski bir çiftlik evinin olduğu bir kırsala gidiyorum.

… Orada sevgi olacak Phil. Sadık, hassas sevgi. Dünyanın başka bir yerinde asla bulamayacağım türden bir sevgi. Beni orada sevgi bekliyor ve bu da benim tasvirimi bir şahesere dönüştüren şey, renkler pek de göz alıcı olmasa da.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu