KPSS Kitapları

2022 KPSS Vatandaşlık 15’li Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı Hangi KPSS Yayınları pdf oku indir

2022 KPSS Vatandaşlık 15’li Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı Hangi KPSS Yayınları pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde KPSS GY/GK Vatandaşlık Deneme Kitapları türünde çıkarılan 2022 KPSS Vatandaşlık 15’li Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı Hangi KPSS Yayınları kitabını paylaştık. 60 sayfadan oluşan 2022 KPSS Vatandaşlık 15’li Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı Hangi KPSS Yayınları kitabının yazarı ise Yasemin Çakıraslan Özkanlı‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan 2022 KPSS Vatandaşlık 15’li Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı Hangi KPSS Yayınları oku indir. 2022 KPSS Vatandaşlık 15’li Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı Hangi KPSS Yayınları pdf indir yandex, 2022 KPSS Vatandaşlık 15’li Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı Hangi KPSS Yayınları pdf indir idefix, 2022 KPSS Vatandaşlık 15’li Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı Hangi KPSS Yayınları PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

2022 KPSS Vatandaşlık 15’li Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı Hangi KPSS Yayınları Pdf indir

2022 KPSS Vatandaşlık 15’li Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı Hangi KPSS Yayınları Kısa Özet

Herkese Merhabalar, 

Sınav hazırlık sürecinin mihenk taşı bir ürünü ile seninleyiz. Hangi KPSS 15’li Branş Denemeleri için artık hazırsın.

Bu denemelerde sınav formatına en yakın sorulara yer verdik ama tahmin edersin ki yalnızca bununla yetinmedik. 

Branş denemelerimize adına “Hanginetre” dediğimiz senin kendini daha objektif test edebileceğin bir sistem getirdik. 

Peki nedir Hanginetre ?

Hanginetre sana denemeyi çözmeden önce o deneme ile ilgili bir istatistik sunuyor. 

Mantığımız şöyle iki bilgi göreceksin denemeye başlarken bunlardan ilki;

Doğru Cevaplaman Gereken Soru Sayısı. 

Burada sana şunu anlatmaya çalışıyoruz, eğer sen artık branş denemesi çözecek kadar hazır isen, bu denemede en az şu kadar doğru yapmış olman gerekir diyoruz. Bu senin için çok mühim bir dönüt eğer bu sayının altında isen yanlışların veya yapamadığın soruların alakalı olduğu konulara tekrar göz atman gerekli demektir.

İkinci istatistiğimiz ise;

Bu Denemeyi Çözmen Gereken Dakika.

Burada ise soruların zorlayıcılığına göre en fazla kaç dakikanı bu denemeye vermen gerektiğini dile getiriyoruz sana. Eğer bu denemeyi çözdüğün süre önerilen sürenin üzerinde ise bir hız problemi ile yüz yüzesın ve hızlanmak için çalışmalar yapmalısın.

Yine tüm denemelerimizin geniş bir şekilde çözümleri kitabımıza eklendi yanıtlarını ve çözüm metotlarını basit bir şekilde test edebilir ve bu çözümlerle eksik veya yanlışlarını daha sağlıklı bir biçimde fark edebilirsin.

Doğru yanıtlaman gereken soru sayısından daha fazla soruyu doğru yanıtlamanı, çözmen gereken dakikanın ise hep daha az çıkmasını dileriz.

Haydi deneyelim,

Hangi KPSS

Genel Yetenek Genel Kültür Zümresi

Ürün Tanıtım Videosu

https://youtu.be/0y6lXlh-NFw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu