İnceleme

1. Sınıf Marsta Yaşam Hikaye pdf indir

1. Sınıf Marsta Yaşam Hikaye pdf indir, kitap özetleri sitemizde Genel Çocuk Kitapları türünde çıkarılan 1. Sınıf Marsta Yaşam Hikaye kitabını paylaştık. 24 sayfadan oluşan 1. Sınıf Marsta Yaşam Hikaye kitabının yazarı ise Ayşe Nil‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan 1. Sınıf Marsta Yaşam Hikaye oku indir. 1. Sınıf Marsta Yaşam Hikaye pdf indir yandex, 1. Sınıf Marsta Yaşam Hikaye pdf indir idefix, 1. Sınıf Marsta Yaşam Hikaye PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

1. Sınıf Marsta Yaşam Hikaye Pdf indir

1. Sınıf Marsta Yaşam Hikaye Kısa Özet

İlkokul öğrencileri için hazırlanan bu hikaye kitabı STEM kazanımlarının keyifli bir öyküyle çocuklara benimsetilmesi hedefleniyor. Çocukların evde veya okulda keyifle okuyacakları bu hikaye *Bilişim Dünyası* ve *Hayal Gücüm* temaları üzerine inşa edilmiştir.

Bir İnşaat Aranıyor hikayesi devamında özellikle okulda öğretmen eşliğinde yürütülecek *STEM Etkinlik Kitabı / Mars’ta Yaşam* hikayede temeli atılan kavramların pekiştirilmesini sağlar.

*STEM Program Kitabı: Bir İnşaat Aranıyor! & Mars’ta Yaşam* öğretmenler için hazırlanmış olup, hikaye ve etkinlik kitaplarının farklı yaş gruplarında uygulanması için ders planları içerir.

*Bir Marslı, bir labirent avı ve bir bilgisayar…

Bu hikâyede labirentte duvarlara çarpan bir Marslı, kendini naza çeken bir bilgisayar bulacaksın.

Hepsinden mühimsi dostlarımla birlikte kodlama ustası oluşumuza tanık olacaksın.

Eh, şey… Tam usta demeyebiliriz.

Çırak? Kalfa? Yani kodlama hususunda bir şeyler öğrendik, demek istiyorum.

Cetvel ve Gönye, sayfalarda yer arayışındayken bütün eğlenceyi kaçırdı.

O yüzden sen önce koltuğa iyice yerleş.

Hepimizin hikâyesine hazır mısın?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu